dekoracyjne firanki samoprzylepne

Witajcie, jak idzie wasze dekorowanie wnętrz? Pewnie natknęliście się w pewnym momencie na decyzję o ozdabianiu okien. Obecnie na rynku jest wiele możliwości w wyborze karniszy, zasłon, firanek, rolet.. Jeśli nie chcecie pomniejszać mieszkania tymi zbędnymi dekoracjami i macie nowe, ładne okna to mam dla Was ciekawe rozwiązanie. Naklejki na okna to najnowszy trend ze świata dekoracji. Szczególnie jest to ważna uwaga dla kobiet, które nie lubią użerać się z długimi firankami :) Dlatego z propozycją wychodzą dekorację na okna i powierzchnie szklane - samoprzylepne firanki.

Naklejki na okna to najnowszy trend w dekorowaniu okien oraz wszelkich innych dekoracji szklanych. Staranne wykonanie oraz intrygujące motywy, których nikt się nie powstydzi. Jeśli lubisz swoją prywatność, której w dzisiejszych czasach i tak jest już wystarczająco mało, to ta propozycja zdecydowanie jest dla Ciebie. Dzięki naklejce imitującej efekt mrożonego szkła na wymiar, nikt nie będzie miał dostępu do widoków z wewnątrz.

Dekoracyjne naklejki do montowania na okna oraz inne powierzchnie szklane rozjaśnią Twoje wnętrze oraz udekorują szklane elementy.  Jeśli nie lubisz tradycyjnych ozdób w postaci firanek, wystarczy, że raz się je przyklei. Uniknie się dzięki temu kurzu – co szczególnie jest ważne dla osób z alergią. Dzięki samoprzylepnym firankom Twoje wnętrze nie będzie nudne. Dokładność wykonania oraz dopieszczenie elementów graficznych przez naszych projektantów – to gwarancja idealnego wystroju wnętrza.

Przekonaliście się? ;) Ciekawe wzory znajdziecie pod tym adresem.

Pozdrawiam, Magda.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>